Roll of Honour

Roll of Honour 2019.

Premier League Winners Crewe  Runners-up Wychwood Park.

Division 1 Winners Wychwood Park  Runners-up Westwood.

Division 2 Winners Greenway Hall  Runners-up Burslem.

Division 3 Winners Crewe  Runners-up Newcastle.

Division 4 Winners Sandbach  Runners-up Greenway Hall.

Veterans Divison 1 Winners Crewe  Runners-up Alsager .

Veterans Divison 2 Winners Crewe  Runners-up Alsager.

J C Scratch Trophy Winners Trentham Park  Runners-up Crewe.

Houghton Salver Winners Stone  Runners-up Wychwood Park.

Dofsky Cup Winners The Chase  Runners-up Greenway Hall.

E/H/P Memorial Trophy Winners Westwood Runners-up Burslem.

Roll of Honour 2018.

Premier League Winners Crewe  Runners-up Wychwood Park.

Division 1 Winners Astbury  Runners-up Uttoxeter.

Division 2 Winners Newcastle  Runners-up Barlaston.

Division 3 Winners Wolstanton  Runners-up Greenway Hall.

Division 4 Winners Crewe  Runners-up Wychwood Park.

Veterans Divison 1 Winners Westwood  Runners-up Crewe .

Veterans Divison 2 Winners Alsager  Runners-up Crewe.

J C Scratch Trophy Winners Crewe  Runners-up Burslem.

Houghton Salver Winners Greenway Hall  Runners-up Wolstanton.

Dofsky Cup Winners Uttoxeter  Runners-up Manor.

E/H/P Memorial Trophy Winners The Chase  Runners-up GreenHall.

Roll of Honour 2017.

Premier League Winners The Chase  Runners-up Crewe.

Division 1 Winners Trentham Park  Runners-up Westwood.

Division 2 Winners Wychwood Park  Runners-up Trentham Park.

Division 3 Winners Manor  Runners-up The Chase.

Division 4 Winners Newcastle  Runners-up Burslem.

Veterans Divison 1 Winners Brookfield  Runners-up Westwood.

Veterans Divison 2 Winners Barlaston  Runners-up Crewe.

J C Scratch Trophy Winners Astbury  Runners-up Wychwood Park.

Houghton Salver Winners Crewe  Runners-up Newcastle.

Dofsky Cup Winners Newcastle  Runners-up Uttoxeter.

E/H/P Memorial Trophy Winners Wychwood Park  Runners-up Burslem.

Roll of Honour 2016.

Premier League Winners Wychwood Park  Runners-up Leek.

Division 1 Winners Malkins Bank  Runners-up Wolstanton.

Division 2 Winners Brookfield  Runners-up Newcastle.

Division 3 Winners Uttoxeter  Runners-up Wolstanton.

Division 4 Winners Leek  Runners-up Lakeside.

Division 5 Winners Astbury  Runners up The Chase

Veterans Divison 1 Winners Alsager  Runners-up Westwood.

Veterans Divison 2 Winners Wychwood Park  Runners-up Burslem.

J C Scratch Trophy Winners Crewe  Runners-up Wychwood Park.

Houghton Salver Winners Burslem  Runners-up Crewe.

Dofsky Cup Winners Wychwood Park  Runners-up Wolstanton.

E/H/P Memorial Trophy Winners Westwood  Runners-up Burslem.

Roll of Honour 2015.

Premier League Winners Crewe  Runners-up Wychwood Park.

Division 1 Winners The Chase  Runners-up Westwood.

Division 2 Winners Malkins Bank  Runners-up Lakeside.

Division 3 Winners Brookfield Bank  Runners-up Trentham Park.

Division 4 Winners Blythe Bridge  Runners-up Whiston Hall.

Division 5 Winners Izaak Walton  Runners up Brookfield

Veterans Divison 1 Winners The Chase  Runners-up Brookfield.

Veterans Divison 2 Winners Westwood  Runners-up Whiston Hall.

J C Scratch Trophy Winners Crewe  Runners-up Leek.

Houghton Salver Winners Uttoxeter  Runners-up Astbury.

Dofsky Cup Winners Crewe  Runners-up Manor.

E/H/P Memorial Trophy Winners Brookfield  Runners-up The Chase.

Roll of Honour 2014.

Premier League Winners Wychwood Park  Runners-up Trentham Park.

Division 1 Winners Astbury  Runners-up Leek.

Division 2 Winners Congleton  Runners-up Wychwood Park.

Division 3 Winners Malkins Bank  Runners-up Manor.

Division 4 Winners Uttoxeter  Runners-up Greenway Hall.

Division 5 Winners Stone  Runners up Whiston Hall

Veterans Divison 1 Winners Alsager  Runners-up Barlaston.

Veterans Divison 2 Winners The Chase  Runners-up Brookfield.

J C Scratch Trophy Winners Barlaston  Runners-up Alsager.

Houghton Salver Winners Stone  Runners-up Barlaston.

Dofsky Cup Winners Izaak Walton  Runners-up Manor.

E/H/P Memorial Trophy Winners Brookfield  Runners-up Wychwood Park.

Roll of Honour 2013.

Premier League Winners Crewe  Runners-up Barlaston.

Division 1 Winners Uttoxeter  Runners-up Alsager.

Division 2 Winners The Chase  Runners-up Newcastle.

Division 3 Winners Barlaston  Runners-up Westwood.

Division 4 Winners Malkins Bank  Runners-up St. Thomas’s Priory.

Division 5 Winners Uttoxeter  Runners up Greenway Hall A.

J C Scratch Trophy Winners Wolstanton  Runners-up Leek.

Houghton Salver Winners Westwood  Runners-up Malkins Bank.

Dofsky Cup Winners Leek  Runners-up Uttoxeter.

Veterans League Winners Barlaston  Runners-up Alsager.

E/H/P Memorial Trophy Winners Whiston Hall  Runners-up Trentham Park.

Roll of Honour 2012.

Premier League Winners Crewe  Runners-up Barlaston.

Division 1 Winners Wychwood Park A  Runners-up Westwood.

Division 2 Winners Alsager A  Runners-up Lakeside.

Division 3 Winners The Chase  Runners-up Congleton.

Division 4 Winners The Manor  Runners-up Blythe Bridge.

Division 5 Winners Brookfield  Runners up Lakeside.

J C Scratch Trophy Winners Leek  Runners-up Wolstanton.

Houghton Salver Winners Newcastle  Runners-up Greenway Hall.

Dofsky Cup Winners Lakeside  Runners-up Barlaston.

Veterans League Winners Brookfield  Runners-up Wychwood Park.

E/H/P Memorial Trophy Winners Trentham Park  Runners-up Barlaston.

Roll of Honour for 2011.

Premier League Winners Crewe  Runners-up Burslem.

Division 1 Winners Gorstyhill  Runners-up Barlaston B.

Division 2 Winners Uttoxeter  Runners-up Wolstanton.

Division 3 Winners Astbury  Runners-up Brookfield.

Division 4 Winners Gorstyhill  Runners-up Westwood.

Division 5 Winners St. Thomas’s Priory  Runners up The Manor.

J C Scratch Trophy Winners Burslem  Runners-up Trentham Park.

Houghton Salver Winners Onneley  Runners-up Izaak Walton.

Dofsky Cup Winners Burslem  Runners-up Uttoxeter.

Veterans League Winners Alsager  Runners-up Gorstyhill.

E/H/P Memorial Trophy Winners Brookfield  Runners-up Trentham Park.

Roll of Honour for 2010.

Premier  League Winners  Trentham Park  Runners-up  Burslem.

Division  1  Winners  Leek  Runners-up  Wolstanton.

Division  2  Winners  Gorstyhill  Runners-up  Barlaston B.

Division  3  Winners  Newcastle  Runners-up  Barlaston A.

Division  4  Winners  Brookfield  Runners-up  Leek.

Division 5  Winners  Whiston Hall  Runners up  Blythe Bridge.

J C Scratch Trophy  Winners  Wychwood Park  Runners-up  Leek.

Houghton Salver  Winners  Burslem  Runners-up  Greenway Hall.

Dofsky Cup  Winners  Alsager  Runners-up  Uttoxeter. 

Veterans  League  Winners  Trentham Park  Runners-up  Wychwood Park.

Emery/Hughes/Price Memorial Trophy  Winners  Gorstyhill  Runners-up  Alsager.  

Roll of Honour for 2009.

Premier League  Winners  Wychwood Park  Runners-up  Burslem.

Division  1  Winners  Alsager  Runners-up  Izaak Walton.

Division  2  Winners  Leek  Runners-up  Trentham Park.

Division  3  Winners  Congleton  Runners-up  Gorstyhill.

Division  4  Winners  Newcastle  Runners-up  Barlaston A.

Division  5  Winners  Gorstyhill  Runners-up  Izaak Walton.

J C Scratch Trophy  Winners  Trentham Park  Runners-up  Westwood.

Houghton Salver  Winners  Lakeside  Runners-up  Izaak Walton.

Dofsky Cup  Winners  Newcastle  Runners-up  Westwood.

Veterans League  Winners  Trentham Park  Runners-up  Gorstyhill.

E/H/P Memorial Trophy  Winners  Wychwood Park  Runners-up  Trentham Park.   

Roll of Honour for 2008.

Premier League  Winners  Wychwood Park  Runners-up  Trentham Park.

Division  1  Winners  Westwood  Runners-up  Wychwood Park.

Division  2  Winners  Alsager B  Runners-up  Trentham Park.

Division  3  Winners  Leek  Runners-up  Wolstanton.

Division  4  Winners  Gorstyhill  Runners-up  Astbury.

Division  5  Winners  Newcastle  Runners-up  Gorstyhill.

J C Scratch Trophy  Winners  Leek  Runners-up  Wolstanton.

Houghton Salver  Winners  Gorstyhill  Runners-up  Uttoxeter.

Dofsy Cup  Winners  Burslem  Runners-up  Izaak Walton.  

Roll of Honour 2007.

Premier League  Winners  Wychwood Park  Runners-up  Wolstanton.

Division  1  Winners  Alsager A  Runners-up  Uttoxeter.

Division  2  Winners  Izaak Walton  Runners-up  Lakeside.

Division  3  Winners  Trentham Park  Runners-up  Brookfield.

Division  4  Winners  Leek  Runners-up  Astbury.

Division  5  Winners  Leek  Runners-up  The Manor.

J C Scratch Trophy  Winners  Barlaston  Runners-up  Leek.

Houghton Salver  Winners  Alsager  Runners-up  Uttoxeter.

Dofsky Cup  Winners  Trentham Park  Runners-up  The Chase. 

Roll of Honour 2006.

Premier League Winners  Trentham Park  Runners-up  Burslem.

Division  1  Winners  Wychwood Park  Runners-up  Alsager.

Division  2  Winners  Wychwood Park  Runners-up  Alsager. 

Division  3  Winners  Onneley  Runners-up  Brookfield.

Division  4  Winners  Trentham Park  Runners-up  Creda.

Division  5  Winners  Leek  Runners-up  Gorstyhill.

JC Scratch Trophy  Winners  Astbury  Runners-up  Westwood.

Houghton Salver  Winners  Leek  Runners-up  Brookfield.

Dofsky Cup  Winners  Uttoxeter  Runners-up  Onneley.